Ligowe
Dodany: Komentarzy: 0

Ciekawy weekend! – zapowiedź kolejki #25

Jeszcze na wszystkich frontach toczy się walka o wyższe pozycje. Nie ma wątpliwości, że zwiastuje to kolejną dawkę emocji w końcówce sezonu. Ten weekend może nie rozstrzygnie nam wszystkiego, lecz być może rzuci nowe światło na sytuację?

O meczu Mew z Toho chyba zdołaliśmy napisać wszystko. Mamy przed sobą obraz pierwszej połowy meczu i trzeba przyznać, że jeśli dyspozycja dnia obu ekip będzie podobna jak poprzednio, to faworytem będzie drużyna posiadająca w tym meczu zaliczkę. Pozostałe pół godziny z pewnością przyniosą nam tyle emocji co niejeden pełny mecz!

Toho po rywalizacji na szczycie zagra z Komorów Boars i tak naprawdę chyba nie wchodzi w grę inna opcja niż zwycięstwo drużyny Kacpra Flisa. Czy na pewno?

GADP niestety nie zagra swojego spotkania z Zielonymi, którzy korzystają z prawa przełożenia. ZPT zagra jednak awansem dwa spotkania - z Gumisiami i z Falcons.

Ciekawe mogą być także bezpośrednie starcia o wyższe pozycje, które zobaczymy w niedzielę na Budowlance. O 10:30 zmierzą się tam pretendenci do szóstej pozycji, Drink Team i Lambada. Ciężko typować faworyta, przed przerwą byłby to pewnie Drink Team, jednak za względu na podwyżkę formy być może więcej przemawia za uczestnikiem EMP 2019.

Później w spotkaniu o czwarte miejsce dojdzie do batalii CTSK i Hangoveru 96. Z pewnością tutaj też emocji nie zabraknie, bo porażka może oznaczać koniec szans na walkę o wyższe miejsce.

Oprócz tego liga w weekend oferuje jeszcze dwa sobotnie spotkania, czyli FC PoNalewce przeciwko Bongosom oraz Falcons podejmujący Tequilę. W obu przypadkach to raczej goście mają większe szanse na punkty. Nikogo nie możemy jednak skreślać!