Ligowe
Dodany: Komentarzy: 0

W poniedziałek odbyło się wyjątkowe spotkanie Ambasadorów z kapitanami ełckich drużyn

W poniedziałek o godzinie 20:00 w Laser Tag C4 przy ul. Wojska Polskiego odbyło się wyjątkowe, bo pierwsze po kilkunastomiesięcznej przerwie, spotkanie Ambasadorów z kapitanami ełckich zespołów, które mamy nadzieję zasilą szeregi rozgrywek Playarena Ełk w sezonie 2020/21. Na spotkaniu poruszone zostały najważniejsze kwestie dotyczące organizacji nadchodzącego sezonu a wszystko było poddane szerokiej dyskusji.

Przedstawienie kapitanom ogólnopolskich rozgrywek Playarena.pl

Na start spotkania Ambasadorowie postanowili przedstawić kapitanom zebranym tego wieczora w Laser Tag C4 czym tak naprawdę są rozgrywki Playarena.pl. Kapitanowie dowiedzieli się jak ligi funkcjonują w innych miastach, jak wygląda organizacja turniejów Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski i czym jest wyjazd na Ligę Mistrzów oraz impreza Mistrzostw Świata dla Reprezentacji Polski 6-osobowej. Celem było wdrożenie nowych kapitanów w to jak na co dzień funkcjonuje projekt i z jakimi problemami się mierzy. Przedstawiony został również jedyny w swoim rodzaju program dla zarządzających rozgrywkami – Ambasador.

Od systemu rozgrywek, przez sędziów aż po oprawę miedialną

Głównym celem zebrania była analiza organizacji przyszłego sezonu rozgrywek w Ełku, które po dłuższej przerwie wracają do stolicy Mazur. Ważniejszymi z tematów poruszonych na spotkaniu były oczywiście kwestie związane z terminarzem, regulaminem, Pucharem Ełku oraz sędziowaniem i formą nabywania licencji na udział w rozgrywkach. Pozytywną reakcję wzbudziły na pewno tematy poboczne tj. Reprezentacja Ełku 6-osobowa oraz turnieje organizowane we współpracy z Furman Sports Group. Oczywiście rozgrywki nie mogą odbywać się bez odpowiedniej oprawy medialnej o czym również była mowa na spotkaniu.

Dialog, dialog i jeszcze raz dialog...

Oprócz zapoznania się kapitanów ze strategią rozwoju projektu Playarena, spotkanie było również bardzo dobrą okazją do przekazania wszystkim zebranym planów działania na najbliższy sezon. Cieszymy się z konstruktywnej wymiany poglądów i zaprezentowania swoich stanowisk w różnych kwestiach dotyczących nadchodzącego sezonu i jego organizacji.

Gospodarzem spotkania był Laser Tag C4

Laser Tag C4 to wyjątkowe miejsce w regionie. Dlaczego? Możemy tam przenieść się na arenę laserowego paintballa i przeżyć niesamowite emocje, a adrenalina, której doświadczymy na pewno karze nam tu wrócić. Dodatkowo możemy rozerwać się lub zrelaksować na Strefie Rozrywki gdzie zagramy w gry planszowe, gry na konsolę PS4 i okulary VR oraz wiele innych m.in. bilard, rzutki, ping pong, koszykówka, air hockey czy piłkarzyki.

Laser Tag C4 w nadchodzącym sezonie 2020/21 będzie oficjalnym partnerem rozgrywek. Poszczególni zawodnicy oraz całe zespoły będą mogły poprzez swoje osiągnięcia zdobywać różne nagrody związane właśnie z tym miejscem. Dziękujemy za możliwość organizacji spotkania w tym świetnym miejscu. Na pewno nie raz po meczu ligowym zawitamy tutaj na piwko i meczyk?!

powrót do listy

Komentarze

Brak komentarzy
Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj
Advertisement