Ligowe
Dodany: Komentarzy: 0

Hit na remis! – podsumowanie kolejki #25

Chcieliśmy rozstrzygnięcia? No to je mamy! W zeszły weekend kilka ciekawych wyników zaczęło na dobre klarować końcowy obraz tabeli. Zbliża się finisz, ale najważniejszego póki co nie wiemy!

W drugiej połowie hitu emocji było co nie miara! Toho w rywalizację z Mewami weszło niezwykle zmotywowane i po dobrej grze wyszło na prowadzenie 4:2! Drużyna Michała Milczarskiego nie należy do tych które się w takiej sytuacji poddają i w efekcie Mewy doprowadziły do wyrównania! Toho zdołało raz jeszcze objąć prowadzenie, jednak i po tym ciosie drużyna ubrana na żółto potrafiła odpowiedzieć za sprawą Kuby Guta. Wynik 5:5 maksymalnie komplikuje sprawę obrony tytułu obecnym mistrzom. Czy z tych tarapatów jest wyjście? Pruszków widział wiele ciekawych rozstrzygnięć, więc z werdyktem się wstrzymujemy!

W planowych spotkaniach Mewy rozgromiły ZARĘ 36:1, a Toho spuściło łomot ekipie Boars w rozmiarach 20:3.

Na czwarte miejsce wraca CTSK po pokonaniu Hangoveru! Wynik 8:5 może sugerować wyrównany pojedynek, jednak trzeba przyznać, że zwycięstwo odniósł zespół grający lepiej. Hangover mimo słabej pierwszej połowy próbował w końcówce gonić wynik, jednak tym razem - bezskutecznie.

W środku złą passę przełamał Drink Team pokonując zdekompletowaną Lambadę 9:5. Tutaj także optyczna przewaga należała do "Najstarszego Zespołu Ligi", stąd pierwsze punkty po powrocie!

Szóste miejsce należy jednak obecnie do Bongosów. Drużyna Patryka Czebatula po powrocie potknęła się tylko raz, zwyciężając przy tym czterokrotnie! Ostatnia wiktoria to 12:7 z FC PoNalewce.

Cuda na kiju mieliśmy znów z udziałem Zielonych. Nieprzewidywalne ZPT ograło w czwartek Gumisiów 12:10, aby w piątek... przegrać 11:14 z Falcons. Trudno dopatrywać się tutaj logiki, zatem najzwyczajniej w świecie pogratulujemy beniaminkowi drugiego zwycięstwa w sezonie!

W przyszły weekend kolejna odsłona pruszkowskiego rollercoasteru, więc bądźcie uważni!